Ne Yapıyoruz?

E-Kampüs; başarılı bir uzaktan eğitim projesi için gerekli olan teknolojik altyapıyı ve zengin içeriği, alanında profesyonel danışmanlık hizmetiyle birlikte sunar.


Hazır Paket E-Eğitim İçerikleri

21. yüzyılın gerektirdiği profesyonel yetkinlikler ışığında tasarlanan ve öğrenmeyi keyifli hale getiren e-eğitim kataloğumuz ile çalışanlarınızın gelişimini destekliyoruz. Marka üniversiteler ve prestijli eğitim kurumlarının işbirliğinde, “nitelikli eğitim” ayrıcalığını dijital ortama taşıyoruz.

Kuruma Özel E-Eğitim Üretimi

İçerik Geliştirme Ekibimiz ile kurumunuza özel eğitim ihtiyaçlarınızı dinliyor, nitelikli konu uzmanlarıyla birlikte öğrenmeyi kolaylaştıran eğitsel senaryolar kurguluyoruz. E-Eğitim tasarımlarımızı kurumunuza özel olarak, etkileşimli animasyolar, videolar ve ilgi çekici görseller ile zenginleştiriyoruz.

Uzaktan Eğitim Altyapısı

Senkron (eş zamanlı) ve Asenkron (eş zamansız) modelde, kurumunuzun tüm uzaktan süreçlerinizi planlayıp kolaylıkla yönetebileceğiniz sistem altyapıları sunuyoruz. Eğitim Yönetim Sistemi (LMS), Sanal Sınıf Sistemi, Video Altyapısı ve bulut çözümlerimiz ile ihtiyacınız olan tüm çözümleri tam entegre şekilde sağlıyoruz.

E-Öğrenme Danışmanlığı

Hedef kitleniz ne olursa olsun uzaktan eğitim projelerinizde tüm tecrübe ve bilgi birikimimizi sizlerle paylaşıyoruz. Nihai müşterimizin hedef kitleniz olduğu bilinciyle; projenizin başarısı için danışmanlık, tanıtım ve tutundurma faaliyetlerimizle her daim yanınızdayız.