“Başarılı” bir e-öğrenme projesinin “Nitelikli” e-eğitim içeriklerine ihtiyacı vardır.

Kurumunuza has eğitim içeriklerinizi, eğitim teknolojileri alanında deneyimli ekibimizin desteğinde, etkili, keyifli ve öğretici e-eğitim materyallerine dönüştürüyoruz.

Ne Tür İçerikler Üretiyoruz?

Etkileşimli Eğitimler

Mobil Eğitimler

Yazılım Eğitimleri

Video Eğitimler

Oyun Tabanlı Eğitimler

Nasıl Üretiyoruz?

Kuruma Özel E-Öğrenme İçerik Üretim Sürecimiz:

  • Ham haldeki eğitim dokümanlarınız, eğitim teknologlarımız tarafından analiz ediliyor ve derlenerek senaryolaştırma için hazır hale getiriliyor.
  • Derlenen eğitim içeriğini öğrenmeyi kolaylaştıran bir eğitsel senaryo (storyboard) çalışmasıyla yeniden kurguluyoruz. Senaryo aşamasında hedef kitlenize hitap eden örnek vakalar ve akılda kalıcı etkileşimler tasarlayarak öğrenme sürecini keyifli hale getiriyoruz.
  • Görsel tasarım uzmanlarımız son haline gelen senaryo ışığında, üretim çarklarını döndürmeye başlıyor. Senaryoda yer alan tüm karakterler, ilgi çekici görseller, etkileşim ve animasyonlar bu aşamada büyük bir titizlikle tasarlanıyor. Benzersiz kurum kültürünüz ve markanız üretim sürecinde tam anlamıyla eğitim içeriğine yansıtılıyor.
  • Üretimi tamamlanan e-eğitim içeriği, profesyonel ses sanatçılarımız tarafından seslendirilerek adeta yeniden hayat buluyor.
  • Yapılan test çalışmaları sonrasında son haline gelen e-eğitim içeriği, SCORM adı verilen e-öğrenme standartlarında paketlenerek sunuma hazırlanıyor. Tüm LMS platformları üzerinde sorunsuz çalışacak şekilde internete bağlı tüm cihazlardan kullanıcıların erişimine sunulabiliyor.

Ham İçerik Analizi

Senaryolaştırma

Üretim

Seslendirme

Paketleme